http://up-is.ir/up۹۳/p۲/۱۴۰۳۰۰۳۸۳۵۶۳۰۹۳.gif بایگانی خرداد ۱۳۹۲ :: شهیدبی پلاک

شهیدبی پلاک

با ولایت تا شهادت

شهیدبی پلاک

با ولایت تا شهادت

بسم الله الرحمن الرحیم
روزی روزگاری همه شهدا بی پلاک بودند .. همه بی پلاک بودند .. نه پلاکی .. نه نشانی .. نه امضایی ... حتی خانه ها نیز پلاکی نداشت .. و امروز همه به دنبال نشان .. در هوای داشتن پلاک! و عاریت مند امضایشان ... بی پلاک که باشی خودش می شود پلاکت .. خودش امضایش را روی اثرش که تو باشی می گذارد ... آن وقت است که قیمتی می شود .. قیمتی که فقط خودش توان پرداختش را دارد ...
.. گویی شبیه مادر می شوی .. شبیه فاطمه می شوی .. بی نشان .. بی پلاک .. بی بارگاه .. بی ادعا ..

سلام-

پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب

۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۲ ثبت شده است


***مبارک باد برملت غیور ایران اسلامی٬ خلق حماسه سیاسی***

اکنون که این مطلب را مینویسم ساعت ۴ بعد از ظهر روز جمعه ۲۴ خرداد ۹۲ است.

هنوز هیچ کس نمی داند از درون صندوقهای رای٬ نام چه کسی به عنوان فرد برتر بیرون خواهد آمد٬ اما بی شک آنچه به خوبی مشخص شده٬ پیروزی ملت ایران است که با انجام یک تکلیف بزرگ و حیاتی٬ یک قدم دیگر به سوی نابودی دشمنان این مرز و بوم برداشت و نشان داد که آنچه برای ما مهم است٬ نقش آفرینی و بدست گرفتن امور کشور به دست خودمان است٬  بدون دخالت بی جای بیگانگان و دشمنان...

امید که از فردا با طلوع آفتاب٬ همه به دنبال انجام سایر وظایف و تکالیف خودمان و به نخو احسن بپردازیم.

پ.ن1.

میزان رای ملت است. نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد...

همه ما باید در خدمت به کشور عزیز ایران اسلامی خود، با رئیس جمهور همکاری کنیم، هر کدام از کاندیداها که باشد فرقی نمیکند.

پ.ن.2.

جناب آقای روحانی در دور اول به ریاست جمهوری انتخاب شدند. مبارک است. ما بر سر پیمان خود با اماممان خواهیم بود... میزان رای ملت است

  • سعید براتی


امروز بعضی ها برای انتخاب کاندیدای خود خط کشی در دست گرفته اند و هر کدام از کاندیدها را اندازه میگیرند!

اما در این اندازه گیری٬ معیارها فرق میکند و گاهاً آنچه سنجیده میشود٬ تنها بخشی از آن جیزیست که باید...

قد کاندیدای شما چقدر است...؟؟؟

مراقب باشیم که نگاهمان را ... بازتر کنیم و تمام آنچه را که باید ببینیم..! فردا برای جواب اشتباهاتمان در برابر تاریخ دیر است٬ خیلی دیر....


  • سعید براتی


بسم الله الرحمن الرحیم
محضر مبارک خواهران و برادران مومن و انقلابی
با تبریک میلاد با سعادت امام جواد علیه السلام و در آستانه طلوع خورشید علوی علیه السلام در خانه ربوبی، با فروتنی و تواضع در برابر عظمت ملت بزرگ ایران به ویژه خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران ، اکنون که در آستانه ورود به انتخاباتی حماسی قرار گرفته ایم ، لازم دانستم نکاتی را به محضر شما ، عرضه نمایم.
 
انقلاب اسلامی میراث گرانسنگ امام المجاهدین و قدوه السالکین خمینی کبیر رضوان الله تعالی علیه و ودیعه ای الهی است و همه ما موظف به حفظ و پاسداشت آن هستیم. انقلاب ما اکنون در مصاف با مستکبران در مرحله ای حساس قرار گرفته است.دشمنان دین خدا تمام توان خود را برای به زانو در آوردن این انقلاب به میدان آورده اند و از هیچ تلاشی در به عقب راندن و مهار این نهضت الهی مضایقه نکرده و نمیکنند. از دشمنی دشمن ، تعجبی نیست.
 
اما خوش خیالی برخی از دوستان که مشت چدنی را در زیر دستکش مخملین دشمن نمی‎بینند و با توهم حل منازعات ،  سیاست لبخند را توصیه میکنند ویا دیگرانی که  چسبندگی به قدرت تحلیل هایشان را به انحراف کشانده و یا کسانی که  درگیر و دار انانیت ، بیراهه را به جای مسیر اصلی گرفته اند ویا آنانی که حزب گرایی را به جای اصولگرایی واقعی مبنا قرار داده اند،  جای تعجب دارد  که در این کشمکش حق و باطل ، به جای منافع ملی و مصلحت نظام ، جور چین دشمن را تکمیل میکنند و در جستجوی قدرت ، هر کاری را مجاز میشمرند .
 
در چنین شرایطی بصیرت ، درک صحیح از شرایطی که در آن به سر میبریم ، از خود گذشتگی ، اعتماد به مردم و رهبری الهی این انقلاب و از همه بالاتر ایمان به خدا ، بالاترین سرمایه های ما هستند.
 
موسم کنونی ، موسم لجاجت ، تصمیم گیری های فردی ، بی توجهی به مصالح کشور و بی اعتنایی به وظیفه همگانی در دفاع از این نظام مقدس نیست ، ولو این اهمال ها به خیال عمل به تکلیف و با پوشش ادای دین به وطن باشد. 
 
همه ما موظفیم همصدا و همگام در برابر فتنه آفرینی فتنه گران و انحراف منحرفان  قیام کنیم و نگذاریم این انقلاب برخلاف وصیت امام رضوان اله تعالی علیه  به دست نااهلان و نامردمان بیفتد.قبلا هم گفته بودم حضور من در این انتخابات گفتمانی است و رقابت درون گفتمان انقلاب اسلامی را نا صواب می‎دانم. برهمین اساس ضمن تشکر از همه عزیزانی که در سراسر کشور نسبت به این جانب ابراز محبت و بزرگواری نموده اند به خصوص دانشگاهیان ، نخبگان ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، علمای اعلام و به ویژه حضرت علامه آیه الله مصباح یزدی دامت برکاته ، با توجه به حضور قطعی برادر انقلابی و مومن جناب آقای دکتر جلیلی ، با  کسب نظرمشورتی از جبهه پایداری انقلاب اسلامی ، برای دفاع از گفتمان امید ، عدالت و استقامت ،این جانب  با انصراف از داوطلبی در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری ،  حمایت خود را از جناب آقای دکتر جلیلی اعلام می‎دارم. این حمایت برای دفاع یک پارچه از گفتمان انقلاب اسلامی  است و به ایشان دعا میکنم تا انشالله همواره در همین  خط اصیل  در تمسک به اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله ، با رهبری ولی امر مسلمین جهان حضرت آیه الله العظمی امام خامنه ای ادام الله ظله العالی و همراه با روحانیت متعهد دامت برکاتهم  باقی بمانند و بتوانند خدمتگزار خوبی برای این مردم مومن و نجیب باشند.
 
وما توفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه انیب 
 
دکتر کامران باقری لنکرانی 
 

دکتر جلیلی

  • سعید براتی